Uzm. Dt. İnan Anıl Özdemir

Alanında Uzman ve Tecrübeli Ekibimiz ile Diş Hekimliği'nin Tüm Branşlarında Hizmet Vermekteyiz.
DSC_0075 (1)

Uzm. Dt.
Anıl ÖZDEMİR

Protez Uzmanı

Uzm.Dr.İnan Anıl Özdemir 2015 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Türkiye derecesi yaptığı uzmanlık sınavı ile yerleştiği Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda görev yapmaya başladı.

Uzmanlık eğitimi sürecinde Almanya, ABD ve Japonya’da bilimsel çalışmalara katıldı. Monolitik zirkonyum dişler üzerine yaptığı klinik tez ile uzmanlık eğitimini 2019 yılında tamamladı. Aynı yıl Özel Dentistagroup Göktürk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurdu.

Uzman Diş Hekimi Dr.Özdemir için hastalarının sağlığı ve yaşam kalitesi önceliklidir, Ayrıntı odaklı çalışan Dr.Özdemir her hastanın ihtiyacını analiz eder ve kişiye özgü tedavi planı geliştirir. Tekrarlayan hasta referansları ve yoğun çalışma programına sahip nazik ve arkadaş canlısı bir hekim olarak bilinmektedir. Dijital diş hekimliği, zirkonyum dişler, zirkonyum veneer, implant, implant üstü dişler, porselen dişler, lamina, yaprak seramik, laminate, laminate veneer veneer, teleskop protezler, tam protez ve yarım damak uygulamalarının ilgi alanına girdiği Dr. Özdemir Protez Uzmanı Diş Hekimi olarak ülkemizin saygın üniversitelerinden kazandığı binlerce vakalık deneyimi ile kliniğimizde hizmet vermektedir.

Dr. Özdemir evli ve bir çocuk babasıdır.

Diğer Doktorlarımız

Alanında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ile tedavi sürecinize ortak olmaya hazırız.

Uzm. Dt.
Bengü TÜRK TURAN

Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi

Dr. Dt.
Emre TURAN

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Dt. H.
Kübra AKGÜN

Diş Hekimi

Uzm. Dt.
Burcu Özdemir

Ortodontist