Dr.Dt. Emre Turan

Alanında Uzman ve Tecrübeli Ekibimiz ile Diş Hekimliği'nin Tüm Branşlarında Hizmet Vermekteyiz.
DSC_0068 (1)

Dr. Dt.
Emre TURAN

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Emre Turan 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu, 2011 yılında Jandarma Yedek Subay olarak görev alan Dr.Turan üstün hizmet madalyası alarak vatani görevini tamamladı.

2012 yılında İstanbul Ünivertesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında doktora eğitimine başlayan Dr.Turan 2016 yılında doktora eğitimi sürecini tamamladı.


Dr.Turan ağrısız ve acısız cerrahi işlemlere önem vermektedir, ileri seviye cerrahi tedavilerde deneyim sahibi olan Dr. Turan en zor vakaları üstün bir başarı ile tedavi etmektedir.

AÇBİD, TAOMS, EAOM Ve ICAOI cerrahi derneklerine üye olup bir çok yazılı ve sözlü sunum yapmıştır.İmplant, dikişsiz implant, sinüs lifting, sinüs kaldırma, kret splint, kret genişletme, hatalı implant sökülmesi, gömülü dişlerin çekilmesi, 20 yaş dişi çekimleri, gömülü yirmi yaş dişi çekimleri, gömülü köpek dişleri çekimleri, ağrısız implant uygulamaları, ağrısız diş çekimleri, kist operasyonları, biyopsi işlemleri, kemik tozu ilaveleri, diş çekimleri, ileri cerrahi yaklaşımlarda ülkemizin en iyi üniversitelerinde edindiği binlerce vakalık deneyim ile kliniğimizde daimi hekim olarak hizmet vermektedir.

Son derece titiz, ciddi ve soğukkanlı yapısı ile mesleğine aşık olan Dr.Turan lisanslı kürek sporcusu, evli ve bir çocuk babasıdır.

Diğer Doktorlarımız

Alanında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ile tedavi sürecinize ortak olmaya hazırız.

Uzm. Dt.
Bengü TÜRK TURAN

Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi

Uzm. Dt.
Anıl ÖZDEMİR

Protez Uzmanı

Dt. H.
Kübra AKGÜN

Diş Hekimi

Uzm. Dt.
Burcu Özdemir

Ortodontist