Ekibimiz

Alanında Uzman ve Tecrübeli Ekibimiz


Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını DUS sınavında derece yaparak kazandığı İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda yapmış olup kliniğimizde Uzman Diş Hekimi olarak görev almaktadır. Diş eti ve hastalıklarını ilgilendiren tüm uygulamalarda, Türkiye’nin en büyük üniversitesinde edindiği binlerce vakalık tecrübesiyle kliniğimizde hizmet vermektedir.
Uzm.Dt. Bengü TÜRK TURAN

Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı

Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda yapmış olup kliniğimizde Protez Uzmanı Diş Hekimi olarak görev almaktadır. Dişsizlik, Estetik Diş Hekimliği'ni ilgilendiren tüm uygulamalarda, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde edindiği binlerce vakalık tecrübesiyle kliniğimizde hizmet vermektedir.
Uzm.Dt. İnan Anıl ÖZDEMİR

Protez Uzmanı

İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını da yine Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’de yapmıştır. Askerlik görevini İstanbul Jandarma Bölge Komutanlığı Balmumcu Dispanserinde “Üstün Hizmet Belgesi” alarak tamamlamıştır.  Dentista Sağlık Grubu Poliklinikleri'nde Ağız Diş Çene Cerrahı olarak meslek hayatını sürdürmektedir. Ağız Diş ve Çene Cerrahisini ilgilendiren tüm uygulamalarda, Türkiye’nin en büyük üniversitesinde edindiği binlerce vakalık tecrübesiyle hizmet vermektedir.
Dr.Dt. Emre TURAN

Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda yapmış olup kliniğimizde Pedodonti Uzmanı Diş Hekimi olarak görev almaktadır. Çocuk Diş Hekimliği'ni ilgilendiren tüm uygulamalarda, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde edindiği binlerce vakalık tecrübesiyle kliniğimizde hizmet vermektedir.
Uzm.Dt. Ceren GÜLERYÜZ

Pedodonti Uzmanı (Çocuk Diş Hekimliği)

Dt. Kübra AKGÜN

Diş Hekimi

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial