Ekibimiz

Alanında Uzman ve Tecrübeli Ekibimiz


Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını DUS sınavında derece yaparak kazandığı İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda yapmış olup kliniğimizde Uzman Diş Hekimi olarak görev almaktadır. Diş eti ve hastalıklarını ilgilendiren tüm uygulamalarda, Türkiye’nin en büyük üniversitesinde edindiği binlerce vakalık tecrübesiyle kliniğimizde hizmet vermektedir.
Uzm.Dr. Bengü TÜRK TURAN

Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı

Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda yapmış olup kliniğimizde Protez Uzmanı Diş Hekimi olarak görev almaktadır. Dişsizlik, Estetik Diş Hekimliği'ni ilgilendiren tüm uygulamalarda, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde edindiği binlerce vakalık tecrübesiyle kliniğimizde hizmet vermektedir.
Uzm.Dr. İnan Anıl ÖZDEMİR

Protez Uzmanı

İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını da yine Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’de yapmıştır. Askerlik görevini İstanbul Jandarma Bölge Komutanlığı Balmumcu Dispanserinde “Üstün Hizmet Belgesi” alarak tamamlamıştır.  Dentista Sağlık Grubu Poliklinikleri'nde Ağız Diş Çene Cerrahı olarak meslek hayatını sürdürmektedir. Ağız Diş ve Çene Cerrahisini ilgilendiren tüm uygulamalarda, Türkiye’nin en büyük üniversitesinde edindiği binlerce vakalık tecrübesiyle hizmet vermektedir.
Uzm.Dr. Emre TURAN

Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı

İstanbul Bakırköy doğumludur.İlk öğrenimini Bakırköy Kartaltepe İlk Öğretim Okulunda Tamamlamıştır.İstek Koleji Fen Bölümü'nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır. 2009 yılında kurulan Dentista Sağlık Grubunun 2015 yılından beri yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir. Estetik Diş Hekimliği Derneği üyesidir. Çeşitli yerel ve ulusal kanallarda programlara katılmıştır. Meslek hayatını Nişantaşı,Göktürk ve Gaziosmanpaşa şubelerinde sürdürmektedir. http://www.efekaya.com
Dr. Efe KAYA

Estetik Diş Hekimi

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial